kominik

Opravy nadstřešních částí

Provádíme veškeré opravy komínů

Komínová tělesa jsou nejvíce namáhána ve styku s venkovním prostředím, tedy většinou nad střechou budovy, ale také v obvodovém zdivu, v půdním prostoru a podobně. Chcete-li životnost komínu prodloužit, je nutná včasná a pravidelná oprava spárování zdiva. Pokud už se ve zdivu komínu cihly uvolňují, je lepší jeho narušenou část rozebrat a vyzdít znovu.
Obecně platí pravidlo, že čím méně je komín používán, tím více trpí. Komín, který je v provozu po celou topnou sezónu, je stále vysoušen, nepoškozuje jej mráz a není namáhán prudkým střídáním teplot.

example

Stavba a montáž nových komínů

roof Zabýváme se realizací třísložkových nerezových komínových systémů, vícevrstvých systémových komínů zděných i jednovrstvých systémových komínů z pemzobetonu. Produktů z těchto kategorií je na trhu celá řada, každý má svoje pro a proti a každý je určen pro daný druh spotřebiče. Pomoc s výběrem konkrétního typu a návrh celé spalinové cesty poskytujeme našim zákazníkům zdarma. Montujeme kouřovody ocelové, nerezové i plastové a také provádíme montáž odkouření od kondenzačních kotlů a turbo-kotlů.